Odporúčame
Latexový matrac 120x200 Hilding Melody Hybrid New 19 cm tvrdý H4
Rozmery 20×120×200 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 716,51 €
- 18. 2. 2026 - 716,51 €
Popis produktu
Matrac Hilding Melody má silnú a pevnú oporu chrbtice počas spánku Kráľ matracov – oficiálny distribútor značky Hilding odporúča: Melody je antibakteriálny a protiplesňový latexový matrac, ktorý sa osvedčí okrem iného aj v prípade párov , tiež s veľkým rozdielom v hmotnosti , u ľudí s problémami s chrbticou a seniorov . Čím sa matrac Melody odlišuje? ✅ profilovaná latexová doska so 7 zónami tvrdosti, ktorá poskytuje ideálnu podporu tela ✅ otvory v jednotlivých zónach zaručujú dobrú ventiláciu vložky a správnu hygienu spánku ✅ vysoká hustota latexu , ktorá zodpovedá za pevnosť, trvanlivosť a optimálnu pružnosť ✅vhodné aj pre osoby s vyššou hmotnosťou – do 140 kg Mierka tvrdosti matracov Hilding Mäkké matrace Stredné matrace Tvrdé matrace Matrace sú veľmi tvrdé Je dôležité mať na pamäti, že na pocit tvrdosti matraca má priamy vplyv aj rošt použitý v posteli Parametre Príspevok: latex Obal: Hybridný Výška matraca: 19 cm (Hybrid), 20 cm (Italiano) Spôsob balenia: rolovaný Na iných aukciách máme v predaji aj iné štandardné a neštandardné veľkosti. Poznáme vás, aby ste sa oboznámili s našou kompletnou ponukou na Allegro. Obal Hybrid Neprešívaný poťah z pleteniny s veľmi vysokou gramážou a prídavkom elastického strečového materiálu zaručuje vynikajúcu ventiláciu a je odolný voči žmolkovaniu. Nízka hmotnosť a dva pohodlné úchytky uľahčujú otáčanie matraca na druhú stranu. Poťah je odnímateľný, prateľný pri teplote do 60 °C. ⭐Konštrukcia matraca Melody Hilding: Latexová doska s výškou 18 cm Hybridný obal Špeciálne vetracie otvory PRE PÁRY - Matrac s vysokou bodovou elasticitou zaručuje optimálnu podporu a prispôsobenie sa hmotnosti tela, takže partner spiaci vedľa neho necíti žiadne pohyby. PRE PÁRY S VEĽKÝM ROZDIELOM VÁHY – matrac poskytuje viac nezávislých oporných bodov, čím zvyšuje bodovú flexibilitu. Pre páry, kde je rozdiel v hmotnosti väčší ako 30 kg. PRE ĽUDÍ S BOLESŤOU CHRBTICE Matrac stabilizuje polohu chrbtice a uvoľňuje jej svaly. PRE SENIOROV - Matrac zaručujúci stabilizáciu a dokonalú oporu tela, dostatočne pružný, uľahčuje vstávanie a otáčanie PRE ŤAŽŠÍCH ĽUDÍ Matrac so zvýšenou tvrdosťou pre ťažšie osoby. PRE ALERGIKOV - Matrac je oblečený v obale bez obsahu zdraviu škodlivých látok a neobsahuje potenciálne alergogénne suroviny. NA REGULOVATEĽNÉ ROŠTY - Matrac je prispôsobený pre rošty s nastaviteľným sklonom opierky hlavy a opierky na nohy. Matrace Hilding majú certifikát Oeko-Tex® , ktorý zaručuje, že všetky materiály použité pri výrobe matracov sú bez škodlivých látok, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie . Pri nákupe výrobkov s označením Oeko-Tex® získate istotu vysokej kvality a bezpečnosti výrobku, ktorý môžete používať bez obáv o škodlivý vplyv na vaše zdravie.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 20 cm |
Parametre
| Snímateľný poťah | Ano |
|---|---|
| Typ | Latexový |
| Značka | Hilding |
| Typ poťahu | Neprešívaný |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Výška matraca | 20 |
| Kód výrobcu | Materac Hilding lateksowy Melody |
| Dĺžka matraca | 200 |
| Model | Melody 120x200 lateksowy twardy H4 19 cm |
| Ďalšie informácie | Antialergické |
| Zdravotnícka pomôcka | Nie |
| Šírka matraca | 120 |
| Stav | Nové |
| Typ matraca | Latexový |
| Veľkosť (cm) | 120x200 |
| Hmotnosť produktu s jednotkovým balením | 35 |
| Tvrdosť matraca | H4 |
| Stav balenia | Originálne |
| Ean (gtin) | 5901595014647 |











