Odporúčame
Manželská posteľ 160 cm Cirsten 160 (s roštom, s úl. priest.) (svetlá sivá)
Rozmery 96×160×200 cm
História cien
- 14. 5. 2026 - 864 €
- 18. 2. 2026 - 864 €
Popis produktu
Manželská posteľ 160 cm - Cirsten 160 (s roštom) (s úl. priestorom) (svetlá sivá) Hľadáte dokonalú posteľ, ktorá splní vaše najvyššie očakávania z hľadiska pohodlia, štýlu a funkčnosti? Predstavujeme vám čalúnenú posteľ - kus nábytku, ktorý bude plne vyhvať vašim potrebám Čalúnená posteľ je dokonalým spojením funkčnosti a moderného dizajnu, ktorý dodá vašej spálni eleganciu a štýl! Táto posteľ, navrhnutá s ohľadom na pohodlie a estetiku, určite upúta vašu pozornosť. Štýlové čelo postele je navrhnuté tak, aby dokonale ladilo so zaoblenými hranatými tvarmi podnože. Táto ucelená kompozícia dodáva posteli eleganciu a harmóniu. Oblé tvary celej konštrukcie zdôrazňujú moderný charakter nábytku, vďaka čomu je skutočnou ozdobou interiéru. kovový rám roštu, na ktorom spočíva matrac, poskytuje pevnú oporu a odolnosť. Vďaka tomu môžete pokojne spať s vedomím, že posteľ je stabilná a odolná. Jednou z hlavných vlastností, ktorými sa posteľ vyznačuje, sú plynové pohony. Vďaka nim má posteľ flexibilný a hladký systém zdvíhania matraca, ktorý umožňuje pohodlný a jednoduchý prístup k úložnému priestoru. Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú maximálne využiť priestor vo svojej spálni. Ďalšou výhodou postele je výber dvoch rôznych látok v rôznych farbách. Môžete si vybrať zo širokej škály farieb a textúr, ktoré sa prispôsobia vášmu individuálnemu štýlu a výzdobe spálne Vyberte si posteľ a užite si pohodlie, eleganciu a funkčnosť Detaily produktu: čalúnená opierka hlavy so štýlovými zaoblenými štvorcami, zadná časť opierky hlavy je čalúnená čiernou podšívkou, plocha na spanie: 160x200 cm, kovový rám roštu vrátane, obmedzovač posuvu rámu zaisťujúci bezpečné používanie, rám má 34 lamiel - husté usporiadanie priečok výrazne zvyšuje komfort pri používaní postele, dvojkomorový úložný priestor na lôžko pokrývajúci celú plochu na spanie, výška spacej plochy: 35 cm, Nábytok je čalúnený látkou Toronto 02 vo svetlosivej farbe, Toronto je skutočným potešením pre milovníkov jemných textúr a jedinečných povrchových úprav. Jeho jemný cop je mimoriadne príjemný na dotyk a zároveň dodáva interiéru výnimočnú ľahkosť a eleganciu. Vďaka inovatívnemu použitiu nanoženilky je tkanina Toronto nielen krásna, ale aj funkčná. Vďaka tejto úprave je hydrofóbny, teda odpudzuje vodu, vďaka čomu sa ľahko udržiava v čistote Model je dostupný v šírkach: 140 cm, 160 cm a 180 cm. Parametre Model: Cirsten 160 Kolekcia: Cirsten Rozmery (Š × V × H): 180 × 96 × 218 cm Hmotnosť: 123.0 kg Ďalšie informácie Štýl: Moderné Hlavný materiál: Tkanina Plocha na spanie: 160 x 200 cm Počet miest na spanie: 2 Farba nožičiek: Čierna Tkanina: Toronto 02 Typ tkaniny: Ženilka Popis tkaniny: TORONTO – pevná a odolná poťahová látka, príjemná na dotyk, s hustou, pravidelnou väzbou. Poťahová látka v tlmenej, výraznej farebnej palete. Nábytková látka s veľmi dobrými parametrami, vďaka technológii WATER STOP sa ľahko udržuje v čistote. Materiál skvele poslúži ako doplnok k rôznym aranžmánom v klasických i moderných interiéroch, ako aj na nábytku, pohovkách, kreslách, pohovkách, taburetách, stoličkách a čelách. Martindale: 70 000 cyklov Vhodné do miestnosti: Spálňa Funkcie: Úložný priestor, Vrátane roštu
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 96 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Vrátane matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Značka | MOB |
| Farba nábytku | Svetlý dub |
| Kód výrobcu | 1099521 |
| Šírka nábytku | 160 |
| Výroba nábytku | Čalúnený |
| Veľkosť postele | Manželská |
| Stav | Nové |
| Výška nábytku | 96 |
| Ean (gtin) | 5902409900729 |
| Priestor na spanie | 160x200 |













