

Rozmery 134×91×90 cm
Kompostér je vybavený odvetrávacími otvormi pre správnu cirkuláciu vzduchu a zabezpečenie podmienok pre tvorbu kompostu.Jeho prevedení bez dna umožnuje organizmom z pôdy priami vstu k biologicky rozložitelnému odpadu.Kompostér je v spodnej časti vybavený otvorom pre vyberanie vzniknutého kompostu. ## Základné vlastnosti výrobku ## V zloženom stave: Šírka výrobku: 91 cm Výška výrobku: 134,5 cm Dĺžka (hĺbka) výrobku: 90 cm Objem: 850 l Hmotnosť výrobku: 12 kg Materiál: plast Farba: čierna
| Šírka: | 91 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 134 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Obsah [l] | 850 l |
| Výška [cm] | 134.5 cm |
| Šírka [cm] | 91 cm |
| Dĺžka [cm] | 90 cm |
| Výrobca | Prosperplast |

40×51×17 cm, výklopný, ratanový
Skladom
Ponorné, elektrické
Skladom
61×29×45 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
130×58×78 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×68×39 cm, priemer
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
84×68×37 cm
Skladom
40×51×17 cm, policový, plastový
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×34×29 cm, plastový, otvorený
Skladom
Výška, priemer, z polykarbonátu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polykarbonátu
Skladom
Na triedený odpad, plastový, s vekom
Skladom
Z polykarbonátu
Skladom
92×100×39 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Plastový, vonkajší, klasický
Skladom
Na dokumenty, s otváraním na kľúč, - pokladne a schránky
Skladom
60×29×44 cm, na triedený odpad, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer, z polykarbonátu
Skladom