
204,99 €329,99 €
Vitrína ANGELO, 800 x 1850 x 450 mm, Modern: červená
185×80×45 cm, sklenená, lesklá
SkladomRozmery 201×110×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 201 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Drevo, Sklo |
| Dekor | Dub |
| Osvetlenie | Ano |
| Farba | Hnedá |

185×80×45 cm, sklenená, lesklá
Skladom