

Rozmery 35×54 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Materiál: Kov Povrchová úprava: Zlatá matná Šírka: 54 cm Výška: 3,5 cm Vzdialenosť od steny: 21,7 cm
| Šírka: | 54 cm |
|---|---|
| Výška: | 35 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Vzdialenosť od steny | 21,7 cm |
| Ean | 5905315738844 |
| Výška (mm) | 35 |
| Šírka (mm) | 540 |
| Materiál | Kov |
| Séria | Mexen Arno |
| Povrchová úprava | Matná |
| Montáž | Vŕtaním |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - Polička na uteráky |
| Výrobca | Mexen |

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×36×17 cm, rohová
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

33×32×11 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
36×25×14 cm, rovná
Dostupné v 3 e-shopoch

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×30×10 cm, rovná
Skladom
203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
9×31×22 cm, rohová
Skladom
6×26×15 cm, rovná
Skladom
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
150×30 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Rovná
Skladom