Porovnajte ceny od 124,6 € do 174,8 € v 2 e-shopoch:
Detská posteľ 90 OLINO
Rozmery 60×96×203 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 124,6 € do 174,8 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 124,6 €
- 21. 4. 2026 - 124,6 €
- 26. 5. 2026 - 124,6 €
- 21. 4. 2026 - 124,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kolekciu nábytku OLINO ponúkame do študentskej izby. Svojou farebnou kombináciou dub sonoma a biela prevzdušní a zjemní izbu. Za pomoci nábytku OLINO vytvoríte pre svoje ratolesti moderné a praktické bývanie. Súčasťou kolekcie je OLINO posteľ 90. Je vyrobená z veľmi kvalitnej a ľahko udržateľnej LTD dosky. Farba dub sonoma a biela. Posteľ má úložný priestor. Jej súčasťou nie je rošt ani matrac. Máte možnosť vybrať si z našej bohatej ponuky. Rozmery: - šírka: 95,6 cm, - výška: 60 cm, - hĺbka: 203,2 cm, Dodávame v demonte, pričom montáž je veľmi jednoduchá.
Rozmery
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 203 cm |
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Materiál | Z lamina |
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Biela |
| Miestnosť | Detská izba |
| Vlastnosti a vybavenie | Úložný priestor |
| Počet osôb | Pre jedného |
| Typ produktu | Jednolôžko |
| Kolekcia | OLINO |
Odporúčame

Posteľ JÚLIA 160x80 - Biela
60×86×163 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Detská posteľ z masívu borovice SANDRA s prístelkou a zásuvkami - 200x90 cm - ŠEDÁ
78×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždneDoprava zadarmo
Široká posteľ BELLA SIMA 120×200 cm Montessori – biela
120×200 cm, v dekore borovica, so zábranou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Detská posteľ z masívu borovice JOLANA s prístelkou a šuplíky - 200x90 cm - BIELA
90×200 cm, s prístelkou, drevená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Posteľ SMART 160x80 - Borovica s úložným priestorom
51×86×165 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľ KUBO 1 200x90 Borovica - Biela
70×97×206 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Detská posteľ KIM - PRINCEZNÁ 140x70 cm + MATRAC
70×140 cm, pre dievča, so zábranou
Skladom
Detská posteľ z masívu borovice SANDRA s prístelkou a zásuvkami - 200x90 cm - BIELA
78×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia posteľ HERMES 2 200x80 kašmírová
78×90-178×205 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľ BELLA SIMA 190x90 Montessori z masívu – biela
90×190 cm, v dekore borovica, so zábranou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Široká posteľ BELLA SIMA 120×200 cm Montessori – grafitová
120×200 cm, v dekore borovica, so zábranou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Detská posteľ MELA 80 x 160 cm, borovica Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac EASYSOFT 8 cm
88×169 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Detská posteľ BELLA SIMA 160x80 Montessori z masívu – biela
40×86×165 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Detská posteľ KIM - STAVEBNÉ STROJE 140x70 cm + MATRAC
70×140 cm, so zábranou, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
