







Rozmery 20×45×10 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Materiál: AISI 304 nehrdzavejúca oceľ Šírka: 45 x 20 cm Hĺbka inštalácie: 10 cm Povrchová úprava: Brúsená meď Maskovací okraj: Nie Nástenné Univerzálne použitie Zmatnenie a odolnosť voči korózii
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 10 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Ean | 5905315990716 |
| Výška (mm) | 200 |
| Šírka (mm) | 450 |
| Séria | Mexen X-Wall-NR |
| Montáž | Pod omietku |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Mexen |

8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
8×36×17 cm, rohová, priemer

30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch