Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 10W, studená - 6500K, 900 lm, čierna - L235-010-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 10W, studená - 6500K, 900 lm, čierna - L235-010-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 10W, studená - 6500K, 900 lm, čierna - L235-010-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 10W, studená - 6500K, 900 lm, čierna - L235-010-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 10W, studená - 6500K, 900 lm, čierna - L235-010-65-70
Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 10W, studená - 6500K, 900 lm, čierna - L235-010-65-70
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 10W, Studená - 6500K, 900 lm, čierny - L235-010-65-70 Technické údaje: Šírka: 103 mm Výška: 95 mm Typ diódy: LED SMD Výkon: 10 W Celkový svetelný tok: 900 lm Farba svetla: Studená Teplota farby: 6500K Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80 Možnosť stmievania: Nie Pohybový senzor: Áno Farba: Čierny Materiál krytu: Hliník Materiál tienidla: Tvrdené sklo Dĺžka kábla: 15 cm Prierez kábla: 3x1 mm Montáž: Povrchová Použitie: Vnútorné, Vonkajšie Uhol svietenia: 120° Nastaviteľné svietidlo vo vertikálnej polohe: 180° Napätie: 220-240V Účinník: 0,90 Energetická trieda: F Spotreba energie: 10 kWh/1000 h Životnosť: 25000 h Pracovná teplota: -20°C až +40°C Ochranná trieda proti úrazu elektrickým prúdom: I Stupeň ochrany: IP66 Certifikáty: CE, RoHS Typ senzora: PIR Dostupnosť senzora: 2-10 m (závisí od teploty prostredia a výšky inštalácie) Čas činnosti senzora: 8s-10min Regulácia citlivosti: Áno Svetelná citlivosť (úroveň spustenia): 10-2000 lx Regulácia: 180° vertikálne, 330° horizontálne Uhol detekcie pohybu: 120° Rýchlosť detekcie pohybu: 0,6-1,5 m/s Stupeň ochrany senzora: IP44