

Rozmery 51×30×30 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Technické údaje: Materiál: SMC - plast Farba: Biela Šírka: 30 cm Výška: 5,1 cm Vzdialenosť od steny: 12,7 cm Odolnosť voči matovaniu a UV žiareniu
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Vzdialenosť od steny | 12,7 cm |
| Ean | 5905315933362 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 51 |
| Dĺžka (mm) | 300 |
| Materiál | SMC |
| Montáž | Vŕtaním |
| Séria | Mexen X-Wall-S |
| Výrobca | Mexen |

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Skladom
30×30 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Skladom
8×30×10 cm, rovná
Skladom
203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
33×32×11 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×30 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
20×45 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
93×207×100 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
9×31×22 cm, rohová
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne