



Rozmery 55×36 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 36 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 55x86x36 cm |
| Materiál | Oceľ, Oceľ |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Ean | 8590913982996 |
| Hĺbka (mm) | 360 |
| Výška (mm) | 860 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Šírka (mm) | 550 |
| Séria | Sapho PUNO |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
Keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, oválne
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Zapustené, dvojité, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Keramické, kamenné, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, dizajnové, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
Na stenu, keramické, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku
Dostupné v 2 e-shopoch

Hranaté
Skladom
Kamenné, okrúhle, hranaté
SkladomDoprava zadarmo