
AMADEA Drevený dizajnový vyvýšený záhon s nádobou vnútri, 76x43,6x31cm
31×43×76 cm
SkladomRozmery 76×100×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vysoký záhon od značky Gardol je ideálny pre pestovanie zeleniny, byliniek aj ďalších rastlín. Nielen, že môžete začať s pestovaním skôr, ale ponúka tiež dlhšiu dobu zberu. Robustná konštrukcia je vyrobená z oceľového plechu s pozinkovanou a práškovo lakovanou povrchovou úpravou, veľmi dobre vyzerá a je tiež odolná voči poveternostným vplyvom. Vysoký záhon je vybavený ochranným profilom proti slimákom, je možné ho však použiť aj bez neho. Vysoká výška záhonu 76 cm umožňuje jednoduchú prácu pri záhradkárčení a šetrí váš chrbát. Rýchlo a jednoducho sa montuje.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Materiál | Kov, Oceľ |
|---|---|
| Dĺžka | 200 cm |
| Povrchová úprava | Pozink, práškovo lakované |
| Vhodné pre | Pestovanie kvetín, zeleniny alebo byliniek |
| Hmotnosť | 46.5 kg |
| Výrobca | Gardol |

31×43×76 cm
Skladom
75×80×200 cm
SkladomDoprava zadarmo
84×50×100 cm
Skladom
20×120×120 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×50×100 cm
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Skladom
76×100×200 cm
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Skladom
50×60×60 cm
SkladomDoprava zadarmo
Voľne stojaca
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Skladom
75×49×114 cm
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×60×130 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Skladom
K stene
Skladom
60×60×130 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75×80×60 cm
SkladomDoprava zadarmo
85×60×130 cm, s úložným priestorom, plastová
Skladom
254×192 cm, hliníkový, s výplňou z kaleného skla
Skladom
Drevený, kovový, z borovicového dreva
Skladom
75×100×240 cm, rozkladací, z akáciového dreva
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový, s polstrami
Skladom