



Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar | Okrúhly |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x12 cm |
| Materiál | Betón, Betón |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Ean | 8590913128721 |
| Výška (mm) | 120 |
| Hĺbka (mm) | 400 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Séria | Sapho |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

52×39 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
48×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom