Odporúčame
DY Sivý koberec s geometrickým vzorom Vista 04 Rozmer: 120x170 cm
Rozmery 80×150 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 62,8 €
- 6. 5. 2026 - 62,8 €
- 13. 4. 2026 - 75,4 €
- 17. 3. 2026 - 56,52 €
- 19. 2. 2026 - 62,8 €
- 17. 2. 2026 - 67 €
- 14. 1. 2026 - 64 €
- 13. 1. 2026 - 67 €
- 13. 1. 2026 - 80 €
Popis produktu
Vneste do svojho domova kúsok starožitného šarmu s kobercom z kolekcie Vista . Tento moderný kusový koberec sa pýši podmanivým geometrickým vzorom , často prirovnávaným k motívu Versace, ktorý je zvýraznený elegantnými odtieňmi sivej a krémovej . Inšpirovaný prírodnými odtieňmi kameňa, dodá vášmu interiéru pokoj a stabilitu. Koberec je vyrobený zo PP Heat Set Frise vlákna, špeciálneho typu polypropylénu, ktorý je tepelne fixovaný, čo mu dodáva vyšší objem a rozmerovú stabilitu. Tento materiál je príjemný na dotyk , imituje vlnu a je známy svojou vysokou odolnosťou voči oderu, zmene farby a deformácii. Vlákna sú stočené, čo vytvára veľmi príjemný povrch a štýlový vzhľad. Vďaka svojim vlastnostiam a modernému dizajnu je koberec dokonalým riešením do obývacej izby, spálne, kancelárie alebo mládežníckej izby. Je antistatický, ľahko sa čistí a udržiava, a navyše izoluje proti chladu od podlahy. Spĺňa tiež hygienické požiadavky a je vhodný pre podlahové kúrenie. Vlastnosti produktu: Materiál: 100 % Polypropylén Výška vlasu: 10 mm (+/- 5%) Gramáž: 2500 g/m² Vhodné pre podlahové kúreni e: Áno Tvar: obdĺžnikový Farba: sivá
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Vzor | Abstraktný |
| Výška vlasu | Krátky |
| Materiál | Vlna, Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Rozmer | 120x170 cm, 80x150, 120x170, 160x220, 200x290, 300x400, 240x330 |
| Vlastnosti | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Dĺžka | 150, 220, 170, 400, 290, 330 |
| Výrobca | DY |

































