Odporúčame
DY Béžový koberec s geometrickým vzorom Vista 05 Rozmer: 80x150 cm
Rozmery 80×150 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 36,9 €
- 6. 5. 2026 - 36,9 €
- 13. 4. 2026 - 44,3 €
- 17. 3. 2026 - 33,21 €
- 19. 2. 2026 - 36,9 €
- 17. 2. 2026 - 40 €
- 14. 1. 2026 - 38 €
- 13. 1. 2026 - 40 €
- 13. 1. 2026 - 47 €
Popis produktu
Kolekcia moderných kobercov Vista sa vyznačuje špičkovou kvalitou a dizajnom, ktorý spája estetiku s funkčnosťou. Vlákno koberca, spracované inovatívnou metódou heat-set frise, je nielen pružné a antistatické, ale aj mimoriadne mäkké a príjemné na dotyk , čím dokonale napodobňuje vlnu. Vyrobený z najkvalitnejších materiálov, tento koberec je navrhnutý pre dlhodobú výdrž, odoláva bežnému opotrebovaniu, zmene farieb a strate tvaru. Je vynikajúcou voľbou do obytných priestorov ako obývačka, spálňa, alebo dokonca aj do kuchyne, kde prinesie vysoký komfort používania. Navyše je certifikovaný podľa prísnych noriem OEKO-TEX®, čo znamená, že je zdravotne nezávadný a vhodný aj pre alergikov. Vlastnosti produktu: Materiál: 100 % Polypropylén Výška vlasu: 10 mm (+/- 5%) Gramáž: 2500 g/m² Vhodné pre podlahové kúreni e: Áno Tvar: obdĺžnikový Farba: béžová
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Vzor | Abstraktný |
| Výška vlasu | Krátky |
| Materiál | Vlna, Polypropylén |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Rozmer | 80x150 cm, 80x150, 120x170, 160x220, 200x290, 300x400, 240x330 |
| Vlastnosti | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Dĺžka | 150, 220, 170, 400, 290, 330 |
| Výrobca | DY |
































