Odporúčame
Rea Rapid Swing, 3-stenový sprchovací kút 80(dvere) x 100(stena) x 195 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, KPL-09121
Rozmery 195×80×100 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 451 €
- 23. 4. 2026 - 451 €
- 12. 2. 2026 - 452 €
- 11. 2. 2026 - 451 €
- 22. 12. 2025 - 452 €
Popis produktu
Rea Rapid Swing, 3-stenový sprchovací kút 80(dvere) x 100(stena) x 195 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, KPL-09121 Výrobca: Rea Typ kabíny: 3-stenová sprchová kabína Farba skla: Číre / Transparentné Rozmery: 80 (dvere) x 100 (2x stena) x 195cm Hrúbka skla: 6 mm Typ skla: Bezpečnostné tvrdené sklo Materiál profilov: Hliník Povrchová úprava: Chróm Montáž kabíny: Univerzálna, ľavé alebo pravé osadenie Dve ramená - stabilizačné vzpery Môže byť inštalovaný na sprchovú vaničku alebo priamo na podlahu
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 195 cm |
Parametre
| Vanička | Bez vaničky |
|---|---|
| Kód výrobcu | KPL-09121 |
| Variant možnosti | Dvere: 100 x Stena: 80 |
| Typ sprchového kútu | Nástenný |
| Spôsob otvárania | Vyklopením smerom von |
| Smer otvárania | Univerzálny (ľavé alebo pravé otváranie) |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Povlak easy clean | Áno, na jednej strane skla |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Výrobca | Rea |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 1950 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Rea Rapid Swing |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Typ | 3-stenný - krídlové dvere |

















