

Rozmery 15×63×21 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Materiál: Kov Povrchová úprava: Zlatá matná Šírka: 63,2 cm Výška: 15,1 cm Vzdialenosť od steny: 21 cm
| Šírka: | 63 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 21 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Množstvo | 5 |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - držiak na uteráky, Kúpeľňové doplnky - vešiaky na uteráky |
| Vzdialenosť od steny | 21 cm |
| Ean | 5905315740229 |
| Výška (mm) | 151 |
| Materiál | Kov |
| Šírka (mm) | 632 |
| Séria | Mexen Remo |
| Povrchová úprava | Matná |
| Montáž | Vŕtaním |
| Výrobca | Mexen |

8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom