





Rozmery 400×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 400 mm Šírka (X): 400 mm: rozmery (X): 800 mm Hĺbka: 73 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 35 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 35 cm: 33,3 mm Farba: čierna RAL 9005 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 385 W - 75/65/20 °C 741 W - 90/70/20 °C 936 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 4xG ½″ strana Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Montážne konzoly, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor sú súčasťou dodávky Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 400 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 741 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 350 |
| Pripojenie | Bočné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315883704 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 400 |
| Hĺbka (mm) | 73 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen C21 |
| Výkon (w) | 741 |
| Výrobca | Mexen |

Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

50×120 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

60×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
300×220 cm, oceľový
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, závesný

Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

60×160 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

Oceľový

168×25 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Oceľový

150×45 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×196 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

400×180 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Oceľový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Závesný

90×40 cm, oceľový, závesný
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Oceľový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
150×46 cm, článkový, oceľový
Skladom
110×296 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
125×50 cm, oceľový, závesný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Oceľový, závesný
SkladomDoprava zadarmo
120×500 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
70×300 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch