





Rozmery 45×10 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Multifunkčný 3D vankúšik Spider-Man vyrobený z jemného mikroplyšu. Rozložený vankúš možno využiť na relaxáciu. Po zložení a zapnutí suchým zipsom na spodnej strane vznikne plyšová postavička na hranie alebo ako dekorácia. Doprajte svojim malým superhrdinom pohodlie aj zábavu s týmto multifunkčným 3D vankúšikom s motívom Spider-Mana, ktorý slúži ako praktický doplnok 2v1. Je vyrobený z mimoriadne hebkého mikroplyšu a v rozloženom stave (cca 45 x 36 x 10 cm, merané s hlavičkou) má tvar klasického obdĺžnikového vankúša, ktorý je ideálny na relaxáciu doma alebo aj na cestách. Jednoduchým preložením a zopnutím suchého zipsu na spodnej strane sa však okamžite premení na samostatne stojacu plyšovú postavičku (cca 25 x 25 x 36 cm), ktorá sa stane skvelým parťákom na hranie alebo štýlovou dekoráciou každej izbičky. Tento vankúš Spiderman získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky. TIP • Ak ste si tiež obľúbili komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia .
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 10 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Antialergické | Ano |
| Tvar | Štvorcové, Obdĺžnikové |
| Typ | Klasický, Dekoračný, Cestovné |
| Motív | Fotovankúše |
| Farba | Červená |
| Materiál poťahu | Mikroplyš |
| Materiál | Polyester 100% |
| Prevažujúca farba | Červená, Modrá |
| Značka | Mister License Company S.L. |
| Rozmer | 45 x 36 cm |
| Určené pre | Chlapcov |
| Certifikáty | OEKO TEX Standard 100 ® |
| Material | Polyester 100% |
| Výrobca | MLC |

Anatomický, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
50×10 cm, dekoračný, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Skladom
40×14 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
14-45×45 cm, dekoračný, antialergický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dekoračný, bavlnený, štvorcový
Skladom
Anatomický, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Anatomický, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, antialergický, vianočný
Skladom
38×6 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×15 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, vianočný, s výplňou z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
40×14 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Dekoračný, cestovný, antialergický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
40×5 cm, dekoračný, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, vianočný, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Desiatové boxy, plastový, priemer
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Dekoračný, štvorcový, plyšový
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, kusový, bavlnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kusový, bavlnený
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
140×140 cm, kusový, bavlnený
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
14×21×4 cm, pre dievča, priemer
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Taniere, hrnčeky, misky
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom