

Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračný vankúš Pusheen so zimným motívom Let It Snow. Každú stranu vankúša zdobí iný motív – viď obrázok produktu. Jemný nekrčivý povlak s príjemne mäkkou výplňou. Balenie obsahuje 1× vankúš o rozmere 40x40 cm. Tento dekoračný vankúš Pusheen vnesie do vášho domova príjemnú zimnú atmosféru. Jednu stranu vankúša zdobí motív Pusheen so snehuliakom a nápisom „Let It Snow“ na tyrkysovom pozadí, zatiaľ čo druhá strana zobrazuje Pusheen a jej priateľov vo vnútri snehovej gule na pruhovanom pozadí v jemných pastelových farbách. Vankúšik prináša nielen pohodlie, ale aj hravý zimný štýl, ktorý ocení každý, kto si obľúbil roztomilú Pusheen. Tento vankúš s motívom Pusheen získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100 , ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky. TIP • Ak ste si tiež obľúbili roztomilú a trošku lenivú Pusheen, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Pusheen The Cat .
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar | Štvorcové, Okrúhle |
|---|---|
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Vianočný, Pruhy |
| Materiál | Polyester 100% |
| Prevažujúca farba | Ružová, Tyrkysová |
| Značka | Halantex |
| Rozmer | 40 x 40 cm |
| Určené pre | Chlapcov, Dievčatá |
| Certifikáty | OEKO TEX Standard 100 ® |
| Farba | Ružová, tyrkysová |
| Material | Polyester 100% |
| Výrobca | Halantex |

Dekoračný, vianočný, štvorcový
Skladom
Anatomický, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
Na spanie
Skladom
40×40 cm, dekoračný, vianočný
Skladom
40×40 cm, dekoračný, vianočný
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

40×40 cm, dekoračný, vianočný
Skladom
40×40 cm, dekoračný, vianočný

40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, vianočný
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, na spanie, štvorcový
Skladom
Na spanie, štvorcový
Skladom
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Skladom
40×40 cm, dekoračný, vianočný

40×40 cm, dekoračný, s výplňou z ovčej vlny
Skladom
Dekoračný, bavlnený, štvorcový


40×40 cm, dekoračný, bavlnený

40×40 cm, dekoračný, bavlnený

40×40 cm, dekoračný, bavlnený

45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Dekoračný, cestovný, antialergický
Skladom
Na spanie, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

40×40 cm, dekoračný, štvorcový

Anatomický, s poťahom z mikroplyšu
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Sady, plastový
Skladom
Desiatové boxy, plastový
Skladom

Pre dievča
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, s futbalovým motívom
Skladom
100×135 cm, s vankúšom, s výplňou z peria
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Pre chlapca, s futbalovým motívom, klasická
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Detská, v setoch
Skladom
Pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Desiatové boxy, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Skladom
Pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom