

Rozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Súprava posteľných obliečok Minecraft - motív Survival Mode. Je vyrobená z jemného polyesterového mikrovlákna. Táto tkanina je mäkká, hladká na dotyk a výborne odvádza vlhkosť. Rozmery 140×200 cm a 70×90 cm, zapínanie na zips. Obojstranné posteľné obliečky Minecraft s motívom Survival Mode potešia všetkých fanúšikov tejto legendárnej hry. Sú vyrobené z kvalitného polyesterového mikrovlákna, ktoré je jemné na dotyk, hladké a praktické – rýchlo schne, dobre odvádza vlhkosť a farby zostávajú žiarivé aj po mnohých praniach. Lícna strana obliečky na prikrývku zobrazuje postavy Steva a Alex, ktoré dopĺňajú ikonické bytosti ako Creeper a Zombie, spolu s výrazmi Build, Explore a Create. Obliečka na vankúš kombinuje logo Minecraft s obľúbenými postavami. Rubová strana obliečky na vankúš aj na prikrývku má zelený podklad s opakujúcim sa vzorom postáv a herných prvkov vrátane nápisu Survival Mode. Súprava obsahuje 1× obliečku na prikrývku 140×200 cm a 1× obliečku na vankúš 70×90 cm. Táto posteľná súprava Minecraft získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100 , ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky. TIP • Ak máte tiež doma vášnivého hráča Minecraftu, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Minecraft .
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Chlapec |
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Farba | Zelená |
| Prevažujúca farba | Zelená |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Značka | Halantex |
| Určené pre | Chlapcov |
| Certifikáty | OEKO TEX Standard 100 ®, FSC - Forest Stewardship Council ® |
| Typ zapínania | Zipsové |
| Material | Polyester 100% |
| Výrobca | Halantex |

Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Cars, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Frozen, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická

140×200 cm, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Do postieľky, pre chlapca, Mickey a Minnie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre dievča, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, s futbalovým motívom, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Mickey a Minnie, klasická, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
S princeznami, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Desiatové boxy, plastový, priemer
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Pre dievča
Skladom
Fleecová, z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Dekoračný, štvorcový, plyšový
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Kusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, kusový, bavlnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
140×140 cm, kusový, bavlnený
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Skladom
14×21×4 cm, pre dievča, priemer
Skladom
Taniere, hrnčeky, misky
Skladom