Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi - LED stojacia lampa CERIA 1xE27/40W/230V pr. 20,5 cm biela
História cien
- 13. 5. 2026 - 45,9 €
- 16. 1. 2026 - 45,9 €
- 4. 12. 2025 - 49,9 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 45.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový svetelný tok | 1200 lm |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Pätica | E27 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Stojacia lampa |
| Funkcie | Vypínač na kábli/LED technológia |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 95 W |
| Typ žiarovky | A60 |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Series | CERIA Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Odporúčame

Moderná stojaca lampa bronzová vrátane LED - Eva
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Hotelová elegantná stojacia lampa čierna a zlatá so zeleným sklom - Zuzanna
Sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
Stojaca lampa čierna nastaviteľná - Parte
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
Moderná vonkajšia stojaca lampa béžová s bielym tienidlom IP44 - Big Virginia
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová stojaca lampa čierna s textilnými tienidlami 5-svetlo - Melis
So stmievačom, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderná stojaca lampa oceľ vrátane LED a stmievača - Lexus
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderná stojaca lampa čierna - Stojan
Drevená, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Stojaca lampa s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 45 cm - Classico
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
Vonkajšia stojaca lampa čierna nabíjateľná 3-stupňovo stmievateľná - Keira
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Moderná oblúková stojaca lampa čierna - Vinossa
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
BERGE Stojacia lampa LED E27 - VIEW
LED, sklenená, platová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická stojaca lampa čierna so zlatom a lampou na čítanie - Retro
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
Trojnohý stojaca lampa čierna s dreveným štúdiovým svetlom - Radient
LED, drevená, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová stojaca lampa oceľ vrátane LED s dotykovým stmievačom - Notia
LED, so stmievačom, kovová
Skladom
Japandi stojaca lampa hnedá látka Teddy 2-svetelná - Trompet
Zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Japandi vonkajšia stojaca lampa béžová s lanovým tienidlom IP44 - Arc Jayla
Kovová, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Klasická stojaca lampa bronzová s bielym tienidlom - Ashley
Kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stojaca lampa bronzová s hnedým tienidlom 45 cm nastaviteľná - Parte
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
Priemyselná trojnohá stojaca lampa bronzová s drevom - Mangoes
Drevená, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stojaca lampa v štýle Art Deco čierna s dymovým sklom - Bizle
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
Moderná stojaca lampa čierna vrátane LED stmievateľná s čítacím ramenom - Strela
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová stojaca lampa mosadz s opálovým sklom 5-svetlo - Sixties Marmo
So stmievačom, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stojacia lampa čierna s hnedým látkovým tienidlom - Bida
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Dizajnová stojaca lampa čierna 5-svetlo - Sixties
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Moderná stojacia lampa drevená s béžovým tienidlom - Stojon
LED, drevená, so stmievačom
Skladom
Art Deco stojaca lampa čierna s jantárovým sklom - Bizle
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
Dizajnová stojaca lampa oceľ s opálovým sklom 5-svetlo - Sixties Marmo
So stmievačom, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Oblúková lampa čierna zamatový tienidlo taupe so zlatom 50 cm - XXL
So stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Retro stojacia lampa čierna s bronzovým sklom - Bizle
Sklenená, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
Oceľová oblúková lampa s bielym textilným tienidlom 45 cm - XXL
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo



































































