
Svetloružový úložný box s dvoma zásuvkami LEGO®
18×50×25 cm, plastový
SkladomRozmery 12×19×33 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 3,79 € do 5,3 €:
Ponúkame ďalšie úložný box zo série Kis C Boxov Style vo vežkosti XS, ktorý má kapacitu 6 litrov. Farebná dekorácie vychádza z prírodného motívu, tentoraz to sú tučniaky. Rozmery boxov série C sú také, aby ste ich mohli skladať do zostáv, ktoré šetria miestom a tiež ich môžete stohovať. Pevné veko chráni obsah pred vonkajšími vplyvmi. Výborne navrhnuté boxy s motívmi vám poslúži ako dekoratívny úložné kontajnery pre ukladanie vecí dennej potreby v obývacej alebo detskej izbe. Tento box využijete aj v kancelárii či na inom mieste na ukladanie napríklad dokumentov, písomností alebo iných drobností. ## Základné vlastnosti ## * Typ boxu: C Box Style XS * Objem: 6 l * Farba: zvierací motív * Rozmery: 19,00 x 33,50 x 12,00 cm ## Prečo kúpiť úložný C Box Style XS ## Zakúpením boxu tejto rady získate možnosť pre ukladanie drobnejších vecí v domácnosti i firme. Pevné a kvalitne spracované telo i veko boxu ochráni uložené veci pred prachom i vlhkom.
| Šírka: | 19 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 12 cm |
| S vekom | Ano |
|---|---|
| Modelová séria | C BOX |
| Obsah [l] | 6 l |
| Kolesá | Nie |
| Hĺbka [cm] | 33.5 cm |
| Výška [cm] | 12 cm |
| Šírka [cm] | 19 cm |
| Materiál | Plast |
| Víko | Áno |
| Výrobca | KIS |

18×50×25 cm, plastový
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom
Textilný
Skladom
Textilný
Skladom
Textilný
Skladom
130×58×77 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, vonkajší, klasický
Skladom
60×38×38 cm
Skladom
40×51×17 cm, plastový, v škandinávskom štýle
Skladom
4×60 cm, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×27 cm, betónová, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
2×20 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aku
Skladom
92×100×39 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
24×27 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
39×78×35 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aku
Skladom
135×60×30 cm, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
92×50×39 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Akumulátorová, so zberným košom, 30-50l
SkladomDoprava zadarmo
80×37×39 cm, matný, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×30×60 cm, matný, rovný
Skladom
164×72×35 cm, matný, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom