Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED stmievateľný luster na lanku LED/95 W/230 V 3000–6500 K, priemer 57 cm + diaľkové ovládanie
História cien
- 21. 5. 2026 - 241,5 €
- 24. 11. 2025 - 241,5 €
Popis produktu
Moderný LED luster. Vhodný len do vnútorných priestorov (IP20). Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Možné tiež ovládať pomocou bezplatnej aplikácie NEDES Smart. Aplikácia je kompatibilná so systémami Android aj iOS. Svietidlo ponúka možnosť plynulého stmievania a zmenu farby svetla. Farebná teplota: 3000K až 6500K. Funkcia pamäti a režim nočného svetla. Zmena režimov aj pomocou bežného nástenného vypínača. Možno ovládať viac svietidiel jedným ovládačom. Integrovaný úsporný LED zdroj.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Tvar | Atypické |
| Smart | Ano |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 95 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 6100 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 425 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 95 W |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 95 W |
| Series | CORD Nedes |
| Výrobca | NEDES |
Odporúčame

Dizajnové závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlo 226 cm - Qara
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Závesná lampa čierna s jantárovým, dymovým a čírym sklom 6-svetiel - Elena
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Moderné závesné svietidlo čierne 48 cm - Saffira
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové stropné svietidlo bronzové s bronzovým sklom 9-svetiel - Atény
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 3-svetlá - Fedde
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Priemyselné závesné svietidlo čierne s 9 svetlami - Knight
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Boho závesná lampa terakota IP44 - Terracotta
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Art Deco závesné svietidlo zlaté so sklom 4-svetlo - Laura
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s mosadzou a jantárovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne - Tubo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi stojacia lampa béžová s krémovým látkovým tienidlom - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
LED, kovový, sklenený
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
































































