
Bambusový závesný kúpeľňový regál s 3 policami RelaxDays RD17163, prírodný
S nožičkami, matný, v dekore jaseň
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomRozmery 79×33×38 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Štýlová police užahčuje usporiadanie doplnkov. Vďaka originálnemu dizajnu ju môžete postaviť v kúpežni, spálni alebo v šatni. Zásuvky umiestnené v polici umožňujú uloženie predmetov rôznych vežkostí. Police zaisťuje ochranu do nej uložených predmetov pred poškodením, znečistením a pôsobením iných vonkajších faktorov.
| Šírka: | 33 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Kolesá | Nie |
| Materiál | Plast |
| Modelová séria | RATTAN |
| Počet zásuviek | 4 |
| Šírka [cm] | 32.8 cm |
| Hĺbka [cm] | 37.8 cm |
| Výška [cm] | 79 cm |
| Výrobca | Curver |

S nožičkami, matný, v dekore jaseň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×37×33 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S nožičkami, matný, z dreva
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×120×45 cm, matný, rovný
SkladomDoprava zadarmo
40×30×60 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
83×37×33 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
79×36×36 cm, s nožičkami, matný
Skladom
Matný, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S nožičkami, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×45×33 cm, lesklý, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×35×35 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
110×37×33 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Skladom

170×60-90×50 cm, s nožičkami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S nožičkami, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×45 cm, lesklý, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×45 cm, lesklý, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
94×63×36 cm, s nožičkami, matný
Skladom
69×30×36 cm, matný, v škandinávskom štýle
Skladom
123×36×40 cm, s nožičkami, matný
Skladom
91×44×34 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
72×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
77×30×37 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Skladom
80×40×40 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
80×35×35 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
130×60×26 cm, lesklý, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
130×60×26 cm, s nožičkami, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
170×60×37 cm, lesklý, s nožičkami
Skladom

S nožičkami, matný, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matný, rovný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
83×37×33 cm, matný, rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom