Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Nie je skladom
PROSPERPLAST Záhradný box Boxom RATO umbra 119cm - 310L
Rozmery 60×119×48 cm
37,9 €
História cien
- 31. 5. 2026 - 37,9 €
- 18. 11. 2025 - 37,9 €
Popis produktu
Box je ľahký, odvetraný a chráni uschované predmety pred náhlym deštěmVestavěný držiak s možnosťou uzamknutia vám dovolí zamknúť cennejšie veci vo vnútri. Bočné strany majú mozaikovú štruktúru a sú zdobené imitáciou ratanového výpletu. Kvalitný, bezúdržbový box je odolný voči atmosférickým vplyvom a nemusí sa nijako konzervovať. Jednotlivé časti boxu sa zacvakají do seba, takže vám jeho zostavenie nezaberie veľa času. ## Základné vlastnosti výrobku ## Objem: 310 l Farba: umbra Hmotnosť: 6610 g Šírka: 48 cm Výška: 60 cm Dĺžka: 119 cm
Rozmery
| Šírka: | 119 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Materiál | Plast, Umelý ratan |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Modelová séria | BOXE RATO |
| Obsah [l] | 310 l |
| Hĺbka [cm] | 48 cm |
| Výška [cm] | 60 cm |
| Šírka [cm] | 119 cm |
| Hmotnosť [kg] | 6.6 kg |
| Veľkosť | L |
| Výrobca | Prosperplast |
Odporúčame

41 €46 €
Tmavosivý záhradný úložný box Emily – Keter
58×118×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
41 €46 €
Tmavohnedý záhradný úložný box Emily – Keter
58×118×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom



























































