
KIS All In Box XL, 55L
46×39×55 cm, s vekom, plastový
SkladomRozmery 17×58×39 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Priehžadný box s vekom, kolieskami a zatváracími klipy v zelenej farbe. Rozmer boxu je 585x390x v 170 mm. Box má objem 25 litrov. Vďaka kolieskam je jednoduché jeho premiestňovanie. Vhodný na uloženie vecí všetkého druhu, od hračiek po náradia. Svoje miesto si nájde ako v domácnosti (ako na príklad v detskej izbe), tak i v dielni.
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Spôsob zatvárania | S vekom |
|---|---|
| Vlastnosti | S kolieskami |
| Kolesá | Áno |
| Hĺbka [cm] | 39 cm |
| Šírka [cm] | 58.5 cm |
| Výška [cm] | 17 cm |
| Obsah [l] | 25 l |
| Materiál | Plast |
| Modelová séria | Tuobox |
| Víko | Áno |
| Výrobca | ARTPLAST |

46×39×55 cm, s vekom, plastový
Skladom
18×24×35 cm, drevený, priemer
SkladomDoprava zadarmo
24×39×26 cm, s vekom, plastový
Skladom
28×47×30 cm, s vekom, plastový
Skladom
30×40×57 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
27×34×44 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
32×39×55 cm, s vekom, plastový
Skladom
31×55×43 cm, s vekom, plastový
SkladomDoprava zadarmo
17×42×30 cm, textilný, papierový
Na odoslanie o 1 týždeň
21×30×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
5×15×8 cm, plastový, bez veka
SkladomDoprava zadarmo
19×55×35 cm, s vekom, plastový
Skladom
37×59×39 cm, s vekom, plastový
Skladom
5×30×8 cm, plastový, bez veka
SkladomDoprava zadarmo
9×39×36 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
19×37×26 cm, s vekom, plastový
Skladom
37×17×45 cm, na kolieskach, drevený
SkladomDoprava zadarmo
31×55×39 cm, s vekom, plastový
Skladom
45×28×37 cm, na kolieskach, drevený
SkladomDoprava zadarmo
23×35×42 cm, s vekom, plastový
Skladom
Plastový, bez veka, v sadách
Skladom
32×58×39 cm, s vekom, plastový
Skladom
28×55×35 cm, s vekom, plastový
Skladom
17×34×40 cm, s vekom, plastový
Skladom
10×27×16 cm, s vekom, plastový
Skladom
30×59×39 cm, s vekom, plastový
Skladom
17×39×58 cm, s vekom, plastový
Skladom
S vekom, plastový, papierový
Skladom
17×35×42 cm, s vekom, plastový
Skladom
25×32×45 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
7×18×12 cm, s vekom, plastový
Skladom
44×58×80 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom