

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Tores, sprchová batéria s ručnou bodovou sprchovou súpravou, grafitová, LAV-BVT_941D Výrobca: Laveo Séria: Tores Typ: nástenná sprchová batéria s ručnou sprchou Farba: grafitová Montáž: nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Typ hlavy: keramická Priemer hlavy: 30 mm Počet funkcií ručnej sprchovej hlavice: 1, dážď Dĺžka sprchovej hadice: 150 cm Systém proti skrúteniu sprchovej hadice (Anti-Twist systém): Áno Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: A ≤ 15 l/min Záruka: 8 *skontrolujte podrobnosti záruky
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
|---|---|
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 30 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Vrátane jednoduchého inštalačného systému | Nie |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | A ≤ 15 l/min |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Laveo Tores |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |


Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
36×62 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
33×41 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
30×90 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
57×79×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
S výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
39×45-50 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
220×41 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň