Porovnajte ceny od 354,71 € do 471,02 € v 2 e-shopoch:
Laveo Tores, nástenná sprchová súprava s otočnou vaňovou výlevkou, grafitová, LAV-PLT_90KB
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 354,71 € do 471,02 €:
História cien
- 22. 5. 2026 - 412,87 €
- 24. 4. 2026 - 412,87 €
- 14. 4. 2026 - 412,22 €
- 11. 4. 2026 - 409,58 €
- 22. 5. 2026 - 354,71 €
- 24. 4. 2026 - 354,71 €
- 14. 4. 2026 - 353,41 €
- 11. 4. 2026 - 348,13 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Tores, nástenná sprchová súprava s otočnou vaňovou výlevkou, grafitová, LAV-PLT_90KB Hľadáte dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti pre vašu kúpeľňu? Toto je prvý sprchová súprava v jedinečnej edícii Laveo – sprchový stĺp Tores v krásnej povrchovej úprave grafitu. Je to riešenie, ktoré splní vaše očakávania a kombinuje exkluzívny dizajn a pokročilé technológie, aby prinieslo bezkonkurenčný zážitok z kúpania. Jeho sofistikovaný tvar v podobe jemného štvorca je nielen pútavý, ale aj mimoriadne praktický. Grafitová povrchová úprava dodá vašej kúpeľni elegantný charakter, ktorý sa hodí k tradičným aj moderným interiérom. So systémom proti skrúteniu hadice sa nemusíte obávať nepríjemného zamotania. Sprchová súprava Tores sa postará o vaše pohodlie v každej fáze používania sprchy. Objavte pôžitok z dažďovej sprchy s hornou dažďovou sprchou, ktorá poskytuje mimoriadne príjemný pocit relaxácie pripomínajúci luxusný kúpeľ v najlepších kúpeľoch. Vďaka možnosti nastavenia výšky hornej sprchy si každý člen rodiny nájde v sprche ideálnu polohu. Vyhnite sa problémom s vodným kameňom na vodovodnom kohútiku vďaka systému proti vodnému kameňu, ktorý sa stará o udržanie batérie v perfektnom stave. Sprchový stĺp Tores s batériou v grafitovej povrchovej úprave je harmóniou štýlu, pohodlia a funkčnosti. Hodí sa do každej kúpeľne, od malých, minimalistických až po priestranné, moderné priestory. Zistite, ako tento sprchový stĺp zvýši komfort vašich kúpeľov a umožní vám užívať si luxus každý deň. Teraz v jedinečnej edícii, ktorá dodá vašej kúpeľni iskru. Výrobca: Laveo Séria: Tores Typ: nástenná sprchová súprava Farba: grafitová Montáž: nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Typ hlavy: keramická Otočná vaňová výlevka: Áno Nastaviteľná výška: 900 – 1200 mm Dĺžka stĺpu: 780 - 1080 mm Šírka: 295 mm Celková hĺbka: 455 mm Rozmery ručnej sprchovej hlavice: 210x37 mm Počet funkcií ručnej sprchovej hlavice: 1, dážď Anti-Calc systém ručnej sprchovej hlavice: Áno Dĺžka sprchovej hadice: 150 cm Materiál sprchovej hadice: PVC Systém proti skrúteniu sprchovej hadice (Anti-Twist systém): Áno Funkcie hlavovej sprchy: 1, dážď Materiál: Plast, Oceľ, Mosadz Záruka: 8 *skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
|---|---|
| Počet prúdov ručnej sprchy | 1 |
| Typy prúdov vody | Dážď |
| Anti-calc systém | Áno |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy | 207x40 mm |
| Dĺžka lišty | 900 – 1200 mm |
| Doplnkové funkcie | So systémom proti skrúteniu, So systémom proti usadzovaniu vodného kameňa, Nastaviteľná výška hlavovej dažďovej sprchy |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Materiál sprchovej hadice | PVC |
| Systém proti skrúteniu hadice | Áno |
| Horná dažďová sprcha | Áno |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 300x188 |
| Funkcie hornej dažďovej sprchy | Dažďová sprcha |
| Materiál dažďovej hlavovej sprchy | ABS |
| Materiál sprchového stĺpa | Brass, Steel, ABS |
| Nastaviteľná výška dažďovej hlavovej sprchy | Áno |
| Spojovacia hadica | Áno |
| Typ | Vrátane batérie |
| Upevnenie | Súprava so sprchovým stĺpom |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Šírka (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) | 455 |
| Výška (mm) | 1200 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Laveo Tores |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Podobné produkty

Kuchinox Nortes, nástenný sprchový stĺp s batériou, chrómová, LAV-PKN_00OB
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen - CQ22 sprchový set s termostatickou batériou Cube, chrómová, 772502295-00
Skladom
Mexen - CQ22 vaňovo-sprchový set s termostatickou batériou Cube, chrómová, 779102295-00
Skladom
Aqualine Aqualine, FLERY sprchový stĺp s pákovou batériou, otočným ramienkom, chrómová, FY690
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Cersanit City, nástenná sprchová sada s termostatickou batériou, chrómová, S951-340
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Invena Musta, termostatická sprchová batéria so sprchovým stĺpom, chróm lesklý, INV-AU-84-001-X
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Cersanit Crea - set B257 podomietková sprchová sada, chrómová, S952-008
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Laveo Tores, nástenná sprchová súprava s otočnou vaňovou výlevkou, chrómová, LAV-PLT_00KB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mexen KX67 sprchový set s termostatickou batériou Kai, chrómová, 771506791-00
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchinox Fiona, sprchový stĺp s ručnou a hlavovou sprchou, chrómová, LAV-PKF_00KB
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen - CQ33 sprchový set s termostatickou batériou cube, chrómová 772503395-00
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT na stenu s vaňovým termostatom chróm SATSSTVK
Skladom
Mereo Mereo, Sprchová súprava Quatro bez príslušenstva, MER-CBQ60101SN
Na odoslanie o 1 týždeň
Sprchový systém SAT bez batérie biela/chróm SATPIPE
Skladom
Hansa Basic sprchový systém s termostatickou batériou chróm 55350110
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchinox Enna, sprchový stĺp s batériou a dažďovou hlavicou, chrómová, LAV-PKE_00KX
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen CQ62 súprava vaňovo-sprchová s dažďovou hlavicou a termostatickou batériou, ružové zlato - 779106295-60
Dostupné v 2 e-shopoch

Kuchinox Sagra, sprchová súprava s ručnou a hlavovou sprchou, chrómová, LAV-PQR_00OB
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen KX33 sprchový set s termostatickou batériou Kai, ružovo-zlatá, 771504091-60
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Crometta E sprchový systém na stěnu s termostatickou batériou chróm 27271000
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT s pákovou batériou biela/chróm SATBSETSK1
Skladom
Mexen Axis, sprchová súprava so sklenenou poličkou, chrómová, 78112-20
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen sprchový set DS73, chróm, 785734583-00
Skladom
Sprchový systém Paffoni s pákovou batériou chróm ZCOL686
Skladom
Deante Neo Joko, sprchový set s termostatickou batériou + horná dažďová hlavica + 1-funkčná sprchová ručná hlavica, chróm, NBJ_051T
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen KX33 sprchový set s termostatickou batériou Kai, chrómová, 771504091-00
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Invena Rikia, sprchová súprava s 3-funkčnou pákovou batériou s ručnou a hlavovou sprchou, chrómová, INV-AU-24-B01-G
Skladom
Laveo Tores, nástenná sprchová súprava s otočnou vaňovou výlevkou, zlatá matná, LAV-PLT_G0KB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Grohe Vitalio Comfort System sprchový systém bez batérie chróm 26698001 G26698001
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Gamma Cube, sprchová sada s dažďovou a ručnou sprchovou hlavicou, chrómová, GMA-BCEZNT-CH
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sprchový systém SAT na stěnu s pákovou baterií chrom SATSSPKNEW
Skladom
Laveo Pinar, sprchová súprava nástenná h-1000-1300, chrómová, PAW00KB, LAV-PAE_00KB
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
