Porovnajte ceny od 91,06 € do 108,7 € v 2 e-shopoch:
Laveo Tores, stojanková bidetová batéria h-146, grafitová, LAV-BVT_932D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 91,06 € do 108,7 €:
História cien
- 29. 4. 2026 - 99,88 €
- 12. 4. 2026 - 99,88 €
- 29. 4. 2026 - 91,06 €
- 12. 4. 2026 - 91,06 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Tores, stojanková bidetová batéria h-146, grafitová, LAV-BVT_932D Výrobca: Laveo Séria: Tores Typ: bidetová batéria Farba: grafitová Montáž: stojanková Typ hlavy: keramická Priemer hlavy: 25 mm Typ výtoku: pevný Odtoková zátka: súčasťou balenia, typ Click-Clack Rozsah výtoku: 98 mm Celková výška batérie: 146 mm Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Dĺžka pripojovacích hadíc: 400 mm Trieda prietoku: Z ≤ 9 l/min Nízka spotreba vody: Áno Systém jednoduchej montáže: Áno Záruka: 8 *skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Druh | Stojanková |
|---|---|
| Spôsob inštalácie | Vzpriamený |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 25 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Dĺžka spojovacej hadice | 400 mm |
| Vrátane jednoduchého inštalačného systému | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody | Áno |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výška (mm) | 146 |
| Výtok | 98 |
| Séria | Laveo Tores |
| Typ | Batérie - bidetové batérie |
Odporúčame

Bidetová batéria Paffoni s bidetovú spŕškou biela ZDUP110BO
Páková, nástenná, so spŕškou
Skladom
Bidetová batéria Ravak vrátane podomietkového telesa chróm X070749
Chrómová, páková, podomietková
Skladom
Bidetová batéria SAT vrátane podomietkového telesa chróm SATBSPBKT
Chrómová, páková, nástenná
Skladom
