Odporúčame
Materasso Penový matrac Premier Clima Rozmer: 140 x 200 cm, Tvrdosť: T4
História cien
- 27. 5. 2026 - 421 €
- 21. 1. 2026 - 421 €
- 13. 11. 2025 - 411,6 €
Popis produktu
Vynikajúci matrac, ktorý Vám poskytne výborné vlastnosti za rozumnú cenu. Jadro matraca: HR pena Herbal, Eliocell pena 35 kg/ m³ (T4) 28 kg/m 3 (T3) Nosnosť matraca: T3- do 125 kg T4-do 140kg Výška matraca: 17 cm Tuhosť matraca: T3,5- XXXxO T4- XXXXO Vhodný podklad matraca: Lamelový rošt Matracový poťah GREENFIRST: Poťahová látka s bioaktívnou úpravou s prírodnou ochranou proti baktériám a roztočom . Látka je vhodná pre alergikov. Vlákna tejto tkaniny nevytvárajú živnú pôdu pre nežiadúce mikroorganizmy. Tým je zaručená dlhšia životnosť a dokonalá hygiena matraca. Poťah je odzipsovateľný a prateľný pri 60 °C. Eliocell Pena a Pur pena: zloženie tejto peny zaručuje dobré kopírovacie vlastnosti a tuhosť . Kopírovacie vlastnosti sa po krátkom čase používania dokonca ešte zlepšia. Tuhosť po dlhodobom používaní môže však byť výrazne nižšia. Vyššou objemovou hustotou pien je dosiahnutý menší rozdiel v tuhosti aj po rokoch oproti penám s nízkou objemovou hustotou. Tento materiál, ktorého kvalita prešla v poslednej dobe zásadným vývojom môže byť garantom Vášho zdravého spania, ale je potrebné dbať na jeho hustotu, ktorá by v matracoch v žiadnom prípade nemala byť nižšia ako 25 kg/m ³ aj pre užívateľov s nižšou hmotnosťou. HR Pena: HR-pena sa nazýva aj studená pena. Vyniká vysokou pružnosťou a ohybnosťou so zachovaním si uvedených vlastností po celú dobu životnosti. V našich matracoch používame penu od hustoty 40 kg/m3. HR-pena má otvorenú bunkovú štruktúru, čím je zabezpečená vysoká vzdušnosť a pružnosť. Vysoká prispôsobivosť HR-peny umožňuje jej výborné polohovanie na roštoch. Ekologické lepenie: Zdravé spanie je pre nás priorita. Preto pri výrobe matracov dôkladne zvažujeme každý detail s dopadom na naše zdravie. Pri výrobe matracov používame švajčiarske lepidlo SIMALFA na vodnej báze. Toto lepidlo je úplne ekologické, bez zápachu a spĺňa aj tie najprísnejšie normy zdravotnej nezávadnosti . Predĺžte životnosť vášho matraca výberom správneho roštu. Kvalitný rošt pod váš matrac si môžete vybrať tu . Pre jednoduchšiu údržbu a zabezpečenie dokonalej hygieny matraca odporúčame použiť aj matracový chránič. Potrebujete pomôcť s výberom? Obráťte sa na našu zákaznícku linku alebo si stiahnite náš E-book! Viac o použitých a dostupných materiáloch sa dočítate tu: Materiály
Parametre
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé, Tvrdé |
| Výplň | HR pena, PUR pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Nosnosť | Do 120 kg, 121-130 kg |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Prateľnosť poťahu | 60 °C |
| Fyziosystém | Nie |
| Naťahovací profil | Nie |
| Problémy | Bolesti krížov, T3 - Potenie |
| Materiál | HR pena, Eliocell pena, Herbal pena |
| Vek | Seniori, Študenti, 18-60 |
| Polohovanie | Áno |
| Poťah | Greenfirst |
| Nosnosť (kg) | 140, 125 |
| Výška matraca (cm) | 17 |
| Tuhosť matraca | Stredný, Tvrdý |
| Rozmery | 80 x 195 cm, 85 x 195 cm, 70 x 200 cm, 80 x 200 cm, 85 x 200 cm, 90 x 200 cm, 90 x 210 cm, 90 x 220 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm |
| Záruka | T3 2 roky, T4 5 rokov |
| Výrobca | Materasso Slovakia, s.r.o. |
Najlepšie produkty od Matracentrum.sk

Vyrobené na Slovensku Penový matrac Kokos masage 1+1 Rozmer: 70 x 200 cm
21×70×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Kingstone 1+1 Rozmer: 90 x 200 cm
20×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Primátor Rozmer: 120 x 200 cm, Tvrdosť: T3
16×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Sultán Hydrolatex Plus Rozmer: 120 x 200 cm, Tvrdosť: T3
18×120×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Taštičkový matrac Herbal bio-ex Rozmer: 80 x 200 cm, Tvrdosť: T4
25×80×200 cm, zdravotný, taštičkový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Lavender Therapy Rozmer: 180 x 200 cm
27×180×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Taštičkový matrac Multi Pocket 1+1 Rozmer: 90 x 200 cm
23×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Prezident extra lux Rozmer: 90 x 200 cm, Výška: 20 cm, Tvrdosť: T3
20×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Lavender Therapy Rozmer: 160 x 200 cm
27×160×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Lavender Therapy Rozmer: 90 x 200 cm
27×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Sultán Hydrolatex Plus Rozmer: 90 x 200 cm, Tvrdosť: T4
18×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Doplnkový matrac Rozmer: 200 x 200 cm
200×200 cm, chrániče, toppery
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Taštičkový matrac Pocket Seven Rozmer: 90 x 200 cm
23×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Primátor Rozmer: 180 x 200 cm, Tvrdosť: T3
16×180×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový detský matrac Baby Dream Rozmer: 90 x 200 cm
10×90×200 cm, penový, so snímateľným poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Matracový top Lazy Rozmer: 200 x 80 cm
80×200 cm, toppery, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Taštičkový matrac Pocket Seven 1+1 Rozmer: 90 x 200 cm
23×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Prezident Polargel Rozmer: 160 x 200 cm
19×160×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo































