


Rozmery 200×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Rox je moderný sprchový kút so zameraním na funkčnosť a čistý dizajn. Využíva kvalitné komponenty pre spoľahlivú prevádzku a komfort pri každodennom používaní. V konfigurácii 120 × 3 cm ponúka stabilnú konštrukciu a dvere. Tvrdené sklo s povrchom EasyClean zjednodušuje údržbu a profil v odtieni Biela zapadne do moderných kúpeľní. Technické údaje: Veľkosť: 120 × 3 cm Výška: 200 cm Montáž: univerzálna (ľavá/pravá) Vstup: dvere Farba skla: číra Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Povrchová úprava profilu: Biela Ochranný povrch skla: EasyClean (ľahšie čistenie) Vyrovnanie nerovností steny a šírková regulácia Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo priamo na obklad Kovová rukoväť Spodný hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 120 cm |
| Ean | 5905315699008 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Dĺžka (mm) | 30 |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Nástenná inštalácia |
| Farba profilu | Biela matná |
| Bočnosť / montážna strana | Montážna strana, Univerzálna |
| Séria | Mexen Rox |
| Farba skla | Číre sklo |
| Typ | Sprchová zástena - Posuvné dvere |
| Výrobca | Mexen |

200×95 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne

202×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×70 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×90 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×70 cm
Skladom
200×70 cm
Skladom
200×90 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×80 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Skladom
200×80 cm
Skladom
202×70 cm
Skladom
200×100 cm
Skladom
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
202×500 cm
Skladom
200×140 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×110 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×100 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×95 cm
SkladomDoprava zadarmo
200×100 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
190×300 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×90 cm
Skladom
200×160 cm
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
36×62 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
33×41 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
30×90 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
57×79×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
S výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
39×45-50 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
220×41 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň