


Rozmery 200×95×3 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Rox je moderný sprchový kút so zameraním na funkčnosť a čistý dizajn. Využíva kvalitné komponenty pre spoľahlivú prevádzku a komfort pri každodennom používaní. V konfigurácii 95 × 3 cm ponúka stabilnú konštrukciu a dvere. Tvrdené sklo s povrchom EasyClean zjednodušuje údržbu a profil v odtieni Biela zapadne do moderných kúpeľní. Technické údaje: Veľkosť: 95 × 3 cm Výška: 200 cm Montáž: univerzálna (ľavá/pravá) Vstup: dvere Farba skla: číra Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Povrchová úprava profilu: Biela Ochranný povrch skla: EasyClean (ľahšie čistenie) Vyrovnanie nerovností steny a šírková regulácia Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo priamo na obklad Kovová rukoväť Spodný hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 95 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 3 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 95 cm |
| Ean | 5905315698957 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Dĺžka (mm) | 30 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 950 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Nástenná inštalácia |
| Farba profilu | Biela matná |
| Bočnosť / montážna strana | Montážna strana, Univerzálna |
| Séria | Mexen Rox |
| Farba skla | Číre sklo |
| Typ | Sprchová zástena - Posuvné dvere |
| Výrobca | Mexen |

200×70×30 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
200×100 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
200×95×95 cm, číri, posuvný
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×90 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
200×70×700 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

200×75×30 cm, bez vaničky, číri
Skladom
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70×700 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky, skladací
Dostupné v 2 e-shopoch

50×100×100 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×85 cm
Skladom
200×90×90 cm, bez vaničky, posuvný
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch


Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

190×80×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
200×95×95 cm, číri, posuvný
SkladomDoprava zadarmo
200×70×700 cm, bez vaničky, skladací
SkladomDoprava zadarmo
200×70×30 cm, bez vaničky, číri
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70×700 cm, bez vaničky, skladací
SkladomDoprava zadarmo
200×70×30 cm, bez vaničky, číri
Skladom
200×70 cm, skladací
Skladom
200×90×90 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky

50×90×90 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne