


Rozmery 200×75×30 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Mexen Rox je moderný sprchový kút so zameraním na funkčnosť a čistý dizajn. Využíva kvalitné komponenty pre spoľahlivú prevádzku a komfort pri každodennom používaní. V konfigurácii 75 × 3 cm ponúka stabilnú konštrukciu a dvere. Tvrdené sklo s povrchom EasyClean zjednodušuje údržbu a profil v odtieni Chrómová zapadne do moderných kúpeľní. Technické údaje: Veľkosť: 75 × 3 cm Výška: 200 cm Montáž: univerzálna (ľavá/pravá) Vstup: dvere Farba skla: číra Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Povrchová úprava profilu: Chrómová Ochranný povrch skla: EasyClean (ľahšie čistenie) Vyrovnanie nerovností steny a šírková regulácia Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo priamo na obklad Kovová rukoväť Spodný hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Vanička | Bez vaničky |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 75 cm |
| Ean | 5905315698728 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Dĺžka (mm) | 30 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 750 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Farba profilu | Chrómová |
| Montáž | Nástenná inštalácia |
| Bočnosť / montážna strana | Montážna strana, Univerzálna |
| Séria | Mexen Rox |
| Farba skla | Číre sklo |
| Typ | Sprchová zástena - Posuvné dvere |
| Výrobca | Mexen |

90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
100×100 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom