
Mexen Rox, posuvné sprchové dvere 140 cm, číre sklo, čierny profil, 8C2-140-002-70-00
200×140 cm, posuvná, číra
SkladomDoprava zadarmoRozmery 200×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Rox sú moderné sprchové dvere so zameraním na funkčnosť a čistý dizajn. Využíva kvalitné komponenty pre spoľahlivú prevádzku a komfort pri každodennom používaní. V konfigurácii viacerých rozmerov ponúka stabilnú konštrukciu a posuvné dvere. Tvrdené sklo s povrchom EasyClean zjednodušuje údržbu a profil v odtieni Čierna zapadne do moderných kúpeľní. Technické údaje: Výška: 200 cm Montáž: univerzálna (ľavá/pravá) Vstup: posuvné dvere Farba skla: číra Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Povrchová úprava profilu: Čierna Ochranný povrch skla: EasyClean (ľahšie čistenie) Vyrovnanie nerovností steny a šírková regulácia Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo priamo na obklad Kovová rukoväť Spodný hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Umiestnenie | Vľavo, Vpravo, Univerzálne |
| Farba | Čierna |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 614 |
| Ean | 5905315748324 |
| Farba skla | Číre |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1500 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Farba profilu | Čierna |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Bočnosť / montážna strana | Montážna strana, Univerzálna |
| Séria | Mexen Rox |
| Výrobca | Mexen |

200×140 cm, posuvná, číra
SkladomDoprava zadarmo
200×140 cm, posuvná, číra
SkladomDoprava zadarmo
200×130 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×140 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×100 cm, pravé
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×150 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Dvojkrídlová, pántová, univerzálna

Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

190×100 cm, posuvná, ľavé
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

Skladacia
Dostupné v 2 e-shopoch

190×120 cm, skladacia, ľavé
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm, číra, dvojkrídlová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×140 cm, posuvná
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×140 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×70 cm, ľavé, pravé
Skladom
Skladacia, číra, univerzálna
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×150 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

200×130 cm, posuvná, univerzálna
SkladomDoprava zadarmo
200×130 cm, pravé
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm, číra, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

200×160 cm, posuvná, číra
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

200×200 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň