Odporúčame
Mexen Orio, kúpeľňová skrinka 90 cm s umývadlom Otis, 2 zásuvky, biela lesklá, 91A10-09047-2-BFF00-W18M00
Rozmery 47×90×47 cm
462,79 €
História cien
- 17. 4. 2026 - 462,79 €
- 11. 11. 2025 - 462,79 €
Popis produktu
Popis produktu: Rozmery skrinky: Šírka: 90 cm Hĺbka: 46 cm Výška: 47 cm Farba korpusu: Biela lesklá Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Biela lesklá Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Hladká Počet zásuviek: 2 Priestranné zásuvky s funkciou tichého zatvárania Povrch odolný voči U V žiareniu Rozmery umývadla: Šírka: 91 cm Hĺbka: 46,5 cm Výška: 16,5 cm Farba umývadla: Biela lesklá Materiál umývadla: Konglomerát Prepadový otvor: Áno Otvor pre batériu: Áno Montovaný výrobok
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 47 cm |
| Výška: | 47 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | S umývadlom |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Biela lesklá |
| Farba korpusu | Biela lesklá |
| Farba umývadla | Biela lesklá |
| Počet zásuviek | 2 |
| Štruktúra čela | Hladká |
| Ean | 5905315486738 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Hĺbka (mm) | 465 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Biela lesklá, Farba čela |
| Séria | Mexen Orio |
| Výrobca | Mexen |




































