










Rozmery 47×80×46 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu: Rozmery skrinky: Šírka: 80 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Orech Materiál korpusu: M D F + P V C fólia Farba čela: Orech Materiál čela: M D F + P V C fólia Štruktúra čela: Drážkovaná Počet zásuviek: : rozmery dosky: Šírka: 80,6 cm Hĺbka: 46,5 cm Hrúbka: 1,8 cm Farba dosky: Orech Materiál: MDF + PVC fólia Povrch odolný voči UV žiareniu Ideálny ako podstavec pod umývadlá na doske Montovaný výrobok
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Orech |
| Materiál | Lamino |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Orech |
| Farba pracovnej dosky | Orech |
| Farba korpusu | Orech |
| Počet zásuviek | 2 |
| Štruktúra čela | Ryhovaná |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Orech |
| Séria | Mexen Rivel |
| Výrobca | Mexen |

51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom