
Mexen Orio, kúpeľňová skrinka 90 cm s hornou časťou, 1 zásuvka, biela matná, 91A10-09023-1-BFC01
235×90×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňRozmery 470×70×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Rozmery skrinky: Šírka: 70 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Biela matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Biela matná Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Hladká Počet zásuviek: : rozmery stolovej dosky: Šírka: 70,6 cm Hĺbka: 46,5 cm Hrúbka: 1,8 cm Farba stolovej dosky: Biela matná Materiál stolovej dosky: Lakovaná M D F Povrch: Odolný voči UV žiareniu Ideálny ako podstavec pod umývadlá na doske Montovaný výrobok
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 470 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Biela matná |
| Farba pracovnej dosky | Biela matná |
| Farba korpusu | Biela matná |
| Počet zásuviek | 2 |
| Štruktúra čela | Hladká |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Biela matná, Farba čela |
| Séria | Mexen Orio |
| Výrobca | Mexen |

235×90×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
470×80×46 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
470×60×46 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
470×120×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Z lamina, stojacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Matná, z lamina
Skladom
60×70×14 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Lesklá
Skladom
160×35×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Lesklá, z lamina
Skladom
60×60×22 cm, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
18×44×90 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
140×35×30 cm, v dekore dub, z dreva
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
700×80-89×18 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, z lamina
Skladom
Lesklá
Skladom
80×59×140 cm, závesná, z lamina
Skladom
Lesklá
Skladom
140×30-39×30 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Lesklá, z lamina
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Matná
Skladom
278×40×140 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná
SkladomDoprava zadarmo
143×38×32 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×35×30 cm, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
600×35×220 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
80×40-49×16 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
80×40-49×18 cm, závesná, lesklá
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň