




Rozmery 47×400×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 40 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Orech Materiál korpusu: M D F + P V C fólia Farba prednej časti: Orech Materiál prednej časti: M D F + P V C fólia Štruktúra prednej časti: Vlnitá štruktúra Počet dverí 1 polica Závesy s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dvierok (ľavé/pravé) Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Montovaný výrobok
| Šírka: | 400 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Orech |
| Materiál | Lamino |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Orech |
| Farba korpusu | Orech |
| Počet dverí | 1 |
| Štruktúra čela | Ryhovaná |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Šírka (mm) | 400 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Orech |
| Séria | Mexen Rivel |
| Výrobca | Mexen |

S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
V modernom štýle, matná, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
Lesklá, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom

51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň