
Mexen Rox, posuvné sprchové dvere 100 cm, 8mm číre sklo, medený matný profil, 8C2-100-000-65-00
200×100 cm
SkladomDoprava zadarmoRozmery 200×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Rox sú moderné sprchové dvere so zameraním na funkčnosť a čistý dizajn. Využíva kvalitné komponenty pre spoľahlivú prevádzku a komfort pri každodennom používaní. V konfigurácii viacerých rozmerov ponúka stabilnú konštrukciu a posuvné dvere. Tvrdené sklo s povrchom EasyClean zjednodušuje údržbu a profil v odtieni Grafitová zapadne do moderných kúpeľní. Technické údaje: Výška: 200 cm Montáž: univerzálna (ľavá/pravá) Vstup: posuvné dvere Farba skla: číra Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Povrchová úprava profilu: Grafitová Ochranný povrch skla: EasyClean (ľahšie čistenie) Vyrovnanie nerovností steny a šírková regulácia Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo priamo na obklad Kovová rukoväť Spodný hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Ochranný povlak | Áno |
|---|---|
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 481 |
| Ean | 5905315674937 |
| Farba skla | Číre |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Farba profilu | Grafitová |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Bočnosť / montážna strana | Montážna strana, Univerzálna |
| Séria | Mexen Rox |
| Výrobca | Mexen |

200×100 cm
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×95 cm
SkladomDoprava zadarmo
200×95 cm
SkladomDoprava zadarmo
200×90 cm
Na odoslanie o 2 týždne

200×90 cm
Na odoslanie o 2 týždne

200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch

190×300 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch

200×40 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

190×140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×100 cm
Skladom
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×90 cm
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×130 cm
SkladomDoprava zadarmo
200×70 cm
Skladom
202×70 cm
Skladom
200×550 cm
Skladom
200×80 cm
Skladom
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×90 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Skladom
200×110 cm
Skladom
200×80 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň