








Rozmery 47×70×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 70 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Dub Materiál korpusu: M D F + P V C fólia Farba čela: Dub Materiál čela: M D F + P V C fólia Štruktúra čela: Rýhovaná Počet zásuviek: 1 Priestranná zásuvka s funkciou tichého zatvárania Plný výsuv uľahčujúci prístup k obsahu zásuviek Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Montovaný výrobok
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Dub |
| Farba korpusu | Dub |
| Počet zásuviek | 1 |
| Štruktúra čela | Ryhovaná |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Nábytok - skrinka pod umývadlo |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Dub |
| Séria | Mexen Rivel |
| Výrobca | Mexen |

60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom