
Mexen Orio, kúpeľňový podstavec 35 cm, 1 dvierka, biela lesklá, 91A11-03016-1-BF00
160×35×30 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňRozmery 160×35×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 35 cm Výška: 160 cm Hĺbka: 30 cm Farba korpusu: Biela matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Biela matná Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Hladká Počet dvierok 2 5 políc (1 pevná stredová polica a 4 nastaviteľné police) Závesy s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dvierok (vľavo/vpravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Výrobok je vopred zmontovaný
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Biela matná |
| Farba korpusu | Biela matná |
| Počet dverí | 2 |
| Štruktúra čela | Hladká |
| Typ | Nábytok - vysoké skrinky, Závesná |
| Ean | 5905315470812 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 1600 |
| Farba profilu | Biela matná |
| Séria | Mexen Orio |
| Výrobca | Mexen |

160×35×30 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Skladom
94×50×32 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
600×35×220 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
94×30-39×22 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
78×35×320 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá
Skladom
Lesklá
Skladom
700×60-69×15 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
18×200×100 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá
Skladom
172×250×320 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
94×30-39×32 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Skladom
160×40-49×34 cm, závesná, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
700×60-69×18 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeň
140×30-39×30 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná
Skladom
18×35×160 cm, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×59×140 cm, závesná, z lamina
Skladom
140×35×30 cm, v dekore dub, z dreva
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
57×40-49×15 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, z lamina
Skladom
18×44×90 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
70×60×180 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
470×120×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×40-49×14 cm, závesná, lesklá
Skladom
80×40-49×18 cm, závesná, lesklá
Skladom
18×44×30 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
160×40-49×34 cm, zrkadlová, závesná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18×44×40 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
80×40-49×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
195×100×80 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo

60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom