
Mexen Orio, kúpeľňová skrinka 70 cm s hornou časťou, 2 zásuvky, biela matná, 91A10-07047-2-BFFC01
470×70×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoRozmery 470×80×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 80 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Biela lesklá Farba korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Biela lesklá Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Hladká Počet zásuviek: 2 Priestranné zásuvky s funkciou tichého zatvárania Plný výsuv pre ľahký prístup k obsahu zásuviek Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Montovaný výrobok
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 470 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Biela lesklá |
| Farba korpusu | Biela lesklá |
| Počet zásuviek | 2 |
| Štruktúra čela | Hladká |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Biela lesklá, Farba čela |
| Séria | Mexen Orio |
| Výrobca | Mexen |

470×70×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×90×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
470×60×46 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
470×120×46 cm, závesná, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Z lamina, stojacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zrkadlová, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×70×14 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Skladom
Matná, z lamina
Skladom
160×35×30 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Lesklá
Skladom
140×35×30 cm, v dekore dub, z dreva
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
18×44×90 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Skladom
Lesklá
Skladom
278×40×140 cm, závesná, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, z lamina
Skladom
160×35×30 cm, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×59×140 cm, závesná, z lamina
Skladom
60×60×22 cm, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Lesklá
Skladom
Matná
SkladomDoprava zadarmo
600×35×220 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
80×40-49×18 cm, závesná, lesklá
Skladom
18×200×100 cm, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
143×38×32 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
700×80-89×18 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeň
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
140×30-39×30 cm, závesná, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch

46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň