








Rozmery 200×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Lunar L je moderný sprchový kút so zameraním na funkčnosť a čistý dizajn. Využíva kvalitné komponenty pre spoľahlivú prevádzku a komfort pri každodennom používaní. V konfigurácii viacerých rozmerov ponúka stabilnú konštrukciu a dvere. Tvrdené sklo s povrchom EasyClean zjednodušuje údržbu a profil v odtieni Biela zapadne do moderných kúpeľní. Technické údaje: Výška: 200 cm Montáž: Montážna strana;Pravá Vstup: dvere Farba skla: číra Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Povrchová úprava profilu: Biela Ochranný povrch skla: EasyClean (ľahšie čistenie) Vyrovnanie nerovností steny a šírková regulácia Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo priamo na obklad Kovová rukoväť Spodný hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Umiestnenie | Vpravo |
| Farba | Biela |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Pravá |
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 80 cm |
| Ean | 5905315531650 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Nástenná inštalácia |
| Farba profilu | Biela matná |
| Séria | Mexen Lunar L |
| Bočnosť / montážna strana | Montážna strana, Pravá |
| Farba skla | Číre sklo |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s L-vzperou |
| Výrobca | Mexen |

200×500 cm, číra, pravé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×500 cm, číra, pravé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
200×80 cm, číra, ľavé
Na odoslanie o 2 týždne
Ľavé, pravé, univerzálna
Skladom
200×160 cm, posuvná, univerzálna
SkladomDoprava zadarmo
200×120 cm, posuvná, univerzálna
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

200×90 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Posuvná, jednokrídlová, číra
Skladom
Posuvná, číra, pravé
Skladom
Ľavé
Skladom
200×120 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×100 cm, posuvná, univerzálna
Skladom
200×100 cm, posuvná, číra
Skladom
200×140 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×130 cm, posuvná, ľavé
Skladom
Posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

200×90 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
Číra, ľavé, pravé
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
200×120 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×90 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

200×600 cm, ľavé
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
Ľavé, pravé, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×110 cm, posuvná, univerzálna
Skladom
200×600 cm, pravé
Skladom
190×90 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

200×90 cm, posuvná, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Posuvná, univerzálna
Skladom