



Rozmery 42×17 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Tvarovaný 3D squish vankúšik Kuromi. Super mäkký, elastický a stláčací plyšový vankúšik na mojkanie, hranie alebo ako roztomilá dekorácia do detskej izbičky. Rozmery sú cca 42×32×17 cm. Squish vankúšik Kuromi nie je len krásny na pohľad – je aj mimoriadne hebký a príjemný na dotyk. Pomáha uvoľniť napätie, prináša pokoj a navodzuje pocit bezpečia, takže je ideálny pre deti (aj dospelých), ktorí milujú jemnosť a pohodlie. Vyrobený je z kvalitného Soft Velboa materiálu s ultra jemnou a zamatovou textúrou. Výplň z dutého vlákna zabezpečuje maximálne pohodlie, tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Vankúšik meria približne 42 cm (vrátane ušiek) × 32 cm × 17 cm a pýši sa certifikátom OEKO-TEX ® Standard 100, ktorý zaručuje rozmerovú aj farebnú stálosť materiálu a zároveň potvrdzuje, že výrobok neobsahuje škodlivé látky. TIP • Kuromi je postavička od spoločnosti Sanrio, rovnako ako populárna Hello Kitty, s ktorou zdieľajú roztomilé motívy štýlu kawaii. Pozrite si aj ďalšie produkty zo sveta Hello Kitty a Kuromi .
| Šírka: | 42 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Typ | Anatomický, Dekoračný |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Čiernobiela |
| Materiál | Elastan 5%, Polyester 95% |
| Prevažujúca farba | Čierna, Biela |
| Značka | TipTrade, s.r.o. |
| Rozmer | 42×32×17 cm |
| Určené pre | Dievčatá |
| Certifikáty | OEKO TEX Standard 100 ® |
| Material | Elastan 5% / polyester 95% |
| Výrobca | TipTrade (CZ) |

50×25 cm, anatomický, cestovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
34×34 cm, z pamäťovej peny, dekoračný
Skladom
Dekoračný, bavlnený, štvorcový
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
50×10 cm, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
40×70 cm, dekoračný, cestovný
Skladom
Dekoračný, bavlnený, štvorcový
Na odoslanie o 5 dní
Na spanie, dekoračný, bavlnený
Skladom
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
Na spanie, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
50×50 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, štvorcový, fotovankúše
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
60×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
50×50 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Desiatové boxy, plastový, priemer
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Dekoračný, štvorcový, plyšový
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, kusový, bavlnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kusový, z mikrovlákna
Skladom
140×140 cm, kusový, bavlnený
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Skladom
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Fľaše, plastový
Skladom
Desiatové boxy, plastový, priemer
Skladom
Taniere, hrnčeky, misky
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
14×21×4 cm, pre dievča, priemer
Skladom