



Rozmery 47×35×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 35 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 44,2 cm Farba: Orech Materiál: Lakovaná MDF doska 1 polica Povrch odolný voči UV žiareniu Pre kombináciu so skrinkami série Orio, Rivel
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Orech |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dvierok | Otvorené / bez dvierok |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba korpusu | Orech |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Farba pracovnej dosky | Nesúvisiace |
| Typ | Nábytok - nízke skrinky, Závesná |
| Farba čela | Nesúvisiace |
| Šírka (mm) | 350 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Orech |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

Matná, s klasickým otváraním, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S posuvným otváraním, v rustikálnom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lesklá, s klasickým otváraním, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matná, s klasickým otváraním, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matná, v dekore breza, s klasickým otváraním
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S posuvným otváraním, v rustikálnom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Matná, s klasickým otváraním, rovná
SkladomDoprava zadarmo