




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rýchly pomocník na drobné upratovanie v domácnosti, na chalupe aj v aute. Ručný bezdrôtový vysávač Black & Decker NVC115JL-QW si poradí s omrvinkami, prachom aj inými nečistotami v priebehu pár minút, a to bez káblov, bez zložitého ovládania a bez nutnosti častého vyprázdňovania. Vďaka cyklónovej technológii zostáva výkon stabilný aj pri plnšej nádobe, zatiaľ čo ergonomické prevedenie a nízka hmotnosť uľahčujú každodennú manipuláciu.
| Typ | Ručné |
|---|---|
| Hladina akustického výkonu (lwa) | 70 dB |
| Příkon | 5,4 W |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napájení | 220V |
| Vhodné baterie | Integrovaná batéria |
| Kapacita | 325 ml |
| Napätie | 3,6 V |
| Výrobca | Black & Decker |

Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Priemyselný
SkladomDoprava zadarmo
Ručný
Skladom
Ručný
Skladom
Priemyselný

Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Priemyselný
SkladomDoprava zadarmo

Priemyselný
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselný
SkladomDoprava zadarmo

Priemyselný
SkladomDoprava zadarmo
Hracie deky a podložky
Na odoslanie o 2 dni

Organizéry na kuchynské pomôcky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Akumulátorová
Na odoslanie o 2 dni
Solárne
Na odoslanie o 2 dni


Akumulátorový
Na odoslanie o 2 dni
Elektrický
Na odoslanie o 2 dni
Vnútorné
Na odoslanie o 2 dni
Nádoby na olej a ocot
Na odoslanie o 2 dni

S podrúčkami
Na odoslanie o 2 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni


Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni