










Rozmery 30×275 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Špecifikácia produktu: Dĺžka: 275 cm Šírka: 30 cm Hrúbka: 2 cm Hrúbka podkladu: 4 mm Hrúbka jednej lamely: 16 mm Šírka jednej lamely: 30 mm Odstup medzi lamelami: 20 mm Počet lamiel: 6 Materiál lamiel: MDF lišta + technická dyha Materiál podkladu: HDF doska Štruktúra lamiel: Dub Odtieň lamiel: Prírodný Farba podkladu: Čierna Spôsob montáže: Na lepidlo alebo skrutky
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 275 cm |
| Povrch | Dub |
|---|---|
| Odtieň | Prírodný |
| Hrúbka | 2 cm |
| Vzorka | Nie |
| Ean | 5905315971050 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 20 |
| Dĺžka (mm) | 2750 |
| Séria | Mexen Lam-B |
| Výrobca | Mexen |

Textil, obdĺžnikový

Textil

19×8 cm, do kúpeľne, vonkajší
Skladom
Textil, obdĺžnikový

30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
15×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
3D, textil, s imitáciou dreva
Skladom
Textil

Textil, obdĺžnikový

320×2 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Vonkajší, keramický, obdĺžnikový
Skladom
Vonkajší, keramický, matný
Skladom
32×1 cm, vonkajší, 3D
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×2 cm, 3D, textil
SkladomDoprava zadarmo
32×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Textil, matný, obdĺžnikový

30×1 cm, keramický, lesklý
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×1 cm, keramický, lesklý
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Textil, obdĺžnikový, hĺbka

Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
25×1 cm, vonkajší, 3D
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Textil, obdĺžnikový

Obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo