Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi - LED vonkajšia reťaz 200xLED/8 funkcií 13x0,6 m IP44 teplá biela
História cien
- 22. 5. 2026 - 18,9 €
- 9. 11. 2025 - 18,9 €
Popis produktu
Vianočný reťaz/záves, ideálny na výzdobu záhrad. Vďaka nízkej intenzite svetla sa používa ako dekoratívne svietidlo. Napájanie pomocou prívodného kábla (transformátor súčasťou balenia). Typ zástrčky: E - viac informácií nájdete tu. 8 režimov svietenia. Prepínanie medzi režimami umožňuje vypínač na zástrčke. Funkcia pamäte a časovač. Farba svetla: teplá biela. Počet LED diód: 200. Výška závesu: 0,6 m. Dĺžka osvetlenej časti kábla: 10 m. Dĺžka prívodného kábla: 3 m. Farba kábla: priehľadná.
Parametre
| Typ | Vonkajšie |
|---|---|
| Sortiment | Svetelné reťaze |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 3,6 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Funkcie | LED technológia/Trafo súčasťou balenia |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 3,6 W |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 3,6 W |
| Typ zástrčky | E |
| Series | GIRLANDA Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED osvetlenie zrkadla do kúpeľne VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 chróm
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo































































