Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Ružová napínacia detská plachta na jednolôžko 90x190 cm Dancing Fairies – Catherine Lansfield
Rozmery 90×190 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 12,6 €
- 8. 5. 2026 - 12,6 €
- 24. 4. 2026 - 11,8 €
- 24. 3. 2026 - 11,7 €
- 18. 3. 2026 - 11,8 €
- 17. 3. 2026 - 11,9 €
- 10. 3. 2026 - 12 €
- 5. 3. 2026 - 11,4 €
- 5. 3. 2026 - 11,1 €
- 20. 2. 2026 - 11,4 €
- 16. 2. 2026 - 13,4 €
- 14. 2. 2026 - 11,4 €
- 28. 1. 2026 - 13,4 €
- 23. 1. 2026 - 11,4 €
- 16. 1. 2026 - 11,66 €
- 10. 1. 2026 - 12 €
- 5. 12. 2025 - 11,39 €
- 28. 11. 2025 - 10,72 €
- 24. 11. 2025 - 11,39 €
- 22. 11. 2025 - 11,2 €
- 14. 11. 2025 - 11,3 €
- 8. 11. 2025 - 11,7 €
Popis produktu
Ružová napínacia detská plachta na jednolôžko 90x190 cm Dancing Fairies – Catherine Lansfield
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 190 cm |
Parametre
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Ružová |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Vhodná výška matraca | 25 cm |
| Váha | 0.35 kg |
| Vlastnosti plachty | Napínacie |
| Rozmer plachty | 90x190 |
| Dĺžka | 190 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Dancing Fairies |
| Vzor | S potlačou |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 48% Bavlna/52% Polyester |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Odporúčame

XPOSE® Jersey plachta Exclusive - tmavo sivá 160x200 cm
160×200 cm, klasické, nepriepustné
Skladom
Nepriepustná froté plachta 140 x 200 cm na matrac vysoký až 25 cm
140×200 cm, napínacie, nepriepustné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela káva 90x200 cm
90×200 cm, klasické, jersey
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - biela 180x200 cm
180×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetlo sivá 160x200 cm
160×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - tmavo sivá 120x200 cm
120×200 cm, klasické, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - tmavo sivá 180x200 cm
180×200 cm, klasické, nepriepustné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - tmavo sivá 90x200 cm
90×200 cm, klasické, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela 180x200 cm
180×200 cm, napínacie, jersey
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetlo sivá 120x200 cm
120×200 cm, napínacie, nepriepustné
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom




























































