Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED závesný luster na lanku HARMA 1xE27/60W/230V priemer 30 cm matný chróm/biela
História cien
- 11. 5. 2026 - 32,9 €
- 7. 11. 2025 - 32,9 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 32.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | E27 |
| Príkon zdroja | 10 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 935 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Celkový príkon svietidla | 10 W |
| Series | HARMA Lamkur |
| Výrobca | Eglo |
Odporúčame

Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatom a dymovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo biele hodvábne 50 cm - Plu
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Art Deco závesná lampa mosadzná s jantárovým sklom 3-svetlá - Douglass
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Retro závesná lampa zlatá so zeleným sklom - Jina
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne - Tubo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s mosadzou a jantárovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Priemyselné závesné svietidlo malé matne čierne - Sicko
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Závesné svietidlo čierne 80 cm vrátane LED 3-stupňové stmievateľné - Girello
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo v štýle Art Deco tmavo bronzové s jantárovým sklom oválne 8-svetlo - Sandra
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa mosadzná s jantárovým sklom 3-svetlá - Gus
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselné stropné svietidlo tmavo bronzové 6-žiarovkové - Sydney
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Stropné svietidlo čierne s drevom 3-žiarovkové nastaviteľné obdĺžnikové - Jeana
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Moderné závesné svietidlo zlaté s jantárovým sklom 3-svetlá - Traditional
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 6-svetiel - Ryan
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom okrúhle 7-svetlo - Sandra
Sklenený, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom - Bida
V modernom štýle, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 50cm - Fedde
Kovový, v modernom štýle, papierový
Skladom
Japandi závesná lampa béžová 50cm 3-svetelná - Plu
Do kuchyne, v modernom štýle, japandi
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa krémová s ľanovým tienidlom - Aisha
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s oválnou stropnou doskou a dymovým sklom 6-Lights - Douglass
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom - Laura
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Škandinávske závesné svietidlo krémové s bielym interiérom - Loes
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



























































